نور همیشه به ما باز می گردد تا چیزهای آشنا در خانه ، خانواده و چیزهای کاملاً جدید و طولانی را نادیده بگیرد، امکانات جدید را به ما نشان می دهد، و ما را برای تحقق آنها به چالش می کشد. از سایه بیرون می آید تا به ما بگوید ما دیگر تنها نخواهیم بود، تاریکی ما عمیق بود و به نظر می رسید همه امیدها را می بلعید. اما نور در تمام مدت زمان برای یادآوری امید واقعی بود ، که می توانید آن را ببینید. تمام آنچه شما باید نگاه کنید ، در آسمان است.

تابعه

sakhtar 1
neshansafta

سازمان فناوری توسعه اطلاعات

توسعه اطلاعات پایدار مفهومی است که به واسطه پیامدهای منفی محیط زیستی و اجتماعی ناشی از رویکردهای توسعه یک جانبه اقتصادی بعد از انقلاب صنعتی و تغییر نگرش بشر به مفهوم رشد و پیشرفت پدید آمده‌است.
این مفهوم تلاش دارد که با نگاهی جدید به توسعه، اشتباهات گذشته بشری را تکرار نکند و توسعه ای همه‌جانبه و متوازن را رقم بزند.

neshanfanvaritek

سرویس فناوری تکنولوژی ایران

فناوری های هوشمند که مداخله یا مشارکت مردم در توسعه قوی‌تر را ممکن می‌سازد، ارتباطات شهروندان را تقویت می‌کند، زیرساخت دولت را بهبود می‌بخشد و معمولاً صلاح عمومی را در نظر می‌گیرد. فناوری های این سرویس شامل نرم‌افزار و سخت‌افزار های کاربردی شهروندی و پلتفرم‌هایی می‌شود که از نهادها و موسسات دولتی پشتیبانی می‌کنند و دیگر نرم‌افزارهایی که دستیابی به این اهداف را ممکن می‌سازند.

پایانه هوشمند بصیر

تحلیل گر اطلاعاتی و تحلیل گر داده های اجتماعی در سامانه‌ای یکپارچه با استفاده از رابط های نرم‌افزاری و سخت افزاری هوشمند.

neshanbasir

هوش یار 

فناوری هوش یار تجربهٔ قرارگیری کامل در یک محیط پردازش شده و دیجیتال است و دنیای فیزیکی را کاملاً نادیده می‌گیرد یا به اصطلاح، جهانی دیجیتال به موزات جهان واقعی است.

neshanhushyar
neshanbina

هوش بینا

سیستم‌هایی که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل را دارد.

neshanfaradid

فرا دید (یتا)

اساس کار حسگر مشابه رادار یا ردیاب صوتی، تشخیص ویژگی‌های هدف از طریق تحلیل بازتاب امواج رادیویی یا صوتی و تصویری می‌باشد.

اطلاعات فعالیت تابعین

1702

کاربران‌حفاظت شده

171DW

جلوگیری حملات

25TB

در دست پردازش

240TB

در دست استخراج

15TB

پردازش شده

12YB

داده خام

پیوندها

تارنما مقام معظم رهبریسازمان ملل متحدسازمان فناوری توسعه اطلاعاتسرویس فناوری تکنولوژی ایران

کلیه حقوق متعلق به موسسه صادقین می‌باشد، هرگونه استفاده مادی و معنوی محتوی پیگرد قانونی دارد.